28 kwietnia br. odbyło się w Largo kolejne spotkanie integracyjne. Tym razem był to II Dzień Sztuki a oprawę stanowiły prezentacja Warsztatów Teatralnych oraz wernisaż prac pana Jana Łąckiego.
Pan Jan jest związany z nami od początku istnienia Largo, nic więc dziwnego że jego prace wypełniły obie sale na parterze nadając im niezwykły klimat. Zebrani goście mogli podziwiać obrazy, rzeźby, grafiki, witraże czy też prace wykonane z filcu. Wystawę można oglądać do końca maja.
Drugą część naszego spotkania stanowiło zdarzenie sceniczne pt. „Nazwisko” na motywach opowiadania A. Czechowa. Jest to przykład realizacji wykorzystujący z całą mocą potencjał twórczy i aktorski naszych uczestników. Mogliśmy podziwiać owoc kilkumiesięcznej pracy, który zarówno wywoływał uśmiech jak też skłaniał do refleksji nad kondycją człowieka – jak to u Czechowa. Przedstawienie będzie można obejrzeć w Largo jeszcze 4 i 11 maja o godz.16.30. Zapraszamy.
Wieczór zakończył się miłym spotkaniem przy kawie, które było okazją do wymiany wrażeń jak też pogłębienia kontaktów czy nawiązania nowych znajomości. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w organizacji tego niezwykłego wieczoru.


Liczba wejść
  • 81672Odsłon razem:
  • 45202Gości razem:
  • 0Goście obecnie online:
Zoom in Regular Zoom out