WARSZTATY TEATRALNE

Prowadzący: Michał Frydrych
Grafik: środa, godz.: 16:00 – 18:00

WARSZTATY TEATRALNE w Largo mają na celu przede wszystkim aktywowanie uczestników poprzez wspólne działania w grupie, integracje, rozwój indywidualnych zainteresowań i możliwość ekspresji własnych umiejętności artystycznych.

Zastosowanie środków teatralnych takich jak głos, mowa ciała, mimika, swobodna artykulacja siebie, improwizacje, etiudy dramatyczne – nie służy jedynie wybranemu celowi artystycznemu, ale ma również na celu pomoc w codziennym życiu. 

Sformułowany przez prowadzącego zajęcia pana Andrzeja Malickiego (aktor, reżyser, animator kultury) program o nazwie TEATR NIEWYKLUCZONY zakłada spotkania, rozmowy, ćwiczenia z osobami, które z różnych przyczyn (fizycznych, psychicznych, bytowych) maja utrudniony dostęp do realizacji swoich zainteresowań. Warsztaty NIE WYKLUCZAJĄ nikogo z uczestnictwa, nie stawiają barier indywidualnych, a efekt pracy NIE WYKLUCZA skończonego zdarzenia teatralnego.

TEATRZYK KAMISHIBAI

Prowadzący: Joanna Łacińska Stube
Grafik: wtorek, godz.: 14:00 – 16:00

Teatrzyk Kamishibai jest starojapońską formą opowiadania historii, w której role odgrywają narrator czytający opowieść oraz obraz w formie papierowej ilustracji. Jest to doskonała forma realizacji twórczej dla wszystkich którzy lubią pisać, malować, rysować, grać na instrumentach czy na końcu występować przed publicznością. Wykorzystanie drewnianej skrzynki jako tła dla ilustracji ułatwia skupienie uwagi oraz przeniesienie się do świata fantazji. Teatrzyk jest najczęściej wykorzystywany w kontakcie z dziećmi… ale przecież każdy z nas ma w sobie dziecko.

Zapraszamy do współpracy osoby twórcze i lubiące wyzwania.

 

 

 

 

 Cofnij… 

Liczba wejść
  • 71175Odsłon razem:
  • 37877Gości razem:
  • 0Goście obecnie online:
Zoom in Regular Zoom out