W zaczarowany bajek świat mieliśmy okazję przenieść się podczas karnawałowego spotkania integracyjnego. Jak zwykle pięknie zaprezentowała się pracownia tańca. Po raz kolejny podziwialiśmy pokaz tańca na wózku w wykonaniu Lidki i Marcina, którzy zebrali gromkie brawa, improwizowany taniec w parze oraz grupowe tańce integracyjne. Pokaz ten zachęcił widzów do uczestnictwa w cotygodniowych zajęciach z czego się bardzo cieszymy.

Podczas spotkania gromkie „Sto lat” odśpiewaliśmy Pani Kazi, która niebawem obchodzić będzie 85 urodziny. W podziękowaniu zaprezentowała nam, budzący podziw dla jej pamięci, występ.

Największą radość sprawił nam wszystkim widok bawiących się wspólnie ludzi od 10 do 85 lat. Cieszymy się, że wiele uśmiechu i  spontaniczności wniosły kolorowo przebrane dzieci , które na co dzień uczestniczą w zajęciach krawieckich. Mamy przekonanie, że było to spotkanie integracyjne w pełnym tego słowa znaczeniu a wszystkie uśmiechy i miłe słowa pokazują jak bardzo takie spotkania są potrzebne. Dziękujemy.

Liczba wejść
  • 81672Odsłon razem:
  • 45202Gości razem:
  • 0Goście obecnie online:
Zoom in Regular Zoom out