3.10.2018r za sprawą „Kamishibajania w Gnieźnie” CAS LARGO od rana tętniło życiem . Przyjechały do nas zarówno grupy dziecięce, jak też nauczyciele i terapeuci na co dzień wykorzystujący teatrzyk w swojej pracy. Łącznie odbyło się 20 prezentacji, odbywających się w trzech salach , które na ten dzień zamieniły się w bajkowe przestrzenie. Na widowni były zarówno  dzieci z przedszkola, jak też klasy starsze ze szkoły podstawowej, do których skierowane było specjalne przedstawienie połączone z warsztatami.

Przegląd pokazał nam jak uniwersalnym narzędziem jest teatrzyk , jak wiele frajdy może sprawiać zarówno tworzenie jak tez prezentowanie przedstawień.

W drugiej części mogliśmy podzielić się swoimi  doświadczeniami , zapoznać się z aktualnymi działaniami  Zielonej Grupy , wysłuchać niezwykłej prezentacji Barbary Polińskiej na temat pracy z młodzieżą, zapoznać się z twórczością Agnieszki Gadzińskiej oraz doświadczyć, za sprawą wystąpienia  bajarza Łukasza Bernadego,  jaką rolę w opowiadaniu historii pełni cisza i muzyka.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w przeglądzie oraz tym którzy pomogli w jego przygotowaniu.

Liczba wejść
  • 79436Odsłon razem:
  • 43378Gości razem:
  • 0Goście obecnie online:
Zoom in Regular Zoom out